Kusy

Eureko

DLA DOROSŁYCH

Kursy dla dorosłych

Zajęcia prowadzone są w komfortowych warunkach i kameralnych grupach 4-11 osobowych na poziomach zaawansowania od A1-C1.

Kursy standardowe metodą komunikacyjną dla dorosłych odbywają się 2 razy tygodniowo po 60 minut w poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki wieczorem lub blokiem 2 godziny raz w tygodniu. Wykwalifikowani lektorzy prowadzą kursy z wykorzystanie nowoczesnej tablicy interaktywnej i oprogramowań Active Teach.

Metodyka nauczania

1. Realizacja programu

Program realizowany jest metodą komunikatywną z połączeniem nowoczesnych technologii z naciskiem na zajęciach na mówienie, słuchanie i rozumienie.

2. Zajęcia w języku angielskim

Zajęcia w Eureko prowadzone są w całości w języku angielskim i prowadzą je w każdej grupie doświadczeni polscy filolodzy angliści na zmianę z lektorami native speakers.

1. Materiały dydaktyczne

Program realizowany jest w oparciu o najnowsze materiały dydaktyczne z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, takich jak tablica interaktywna, laptopy, kasety CD i DVD i innych materiałów uzupełniających. W szkole korzystamy z nowoczesnych podręczników kursowych takich wydawnictw jak Oxford University Press, Pearson, Macmillan i Cambridge University Press. Podręczniki uzupełniane są dodatkowymi materiałami gratis, które stanowią rozszerzenie materiału, powtórzenie lub wprowadzenie nowego słownictwa i struktur leksykalnych.

2. Ustalanie materiału

Materiał jest utrwalany poprzez okresowe testy i quizy sprawdzające oraz na bezpłatnych konsultacjach.

Centrum Kształcenia Eureko

ul. Władysława Jagiełły 10, 31-711 Kraków
Nowa Huta

  • +48 604 108 511
  • eureko2@op.pl

Zadzwoń