Wakacje

Eureko

OBOZY I KOLONIE DLA DZIECI

Przygoda, zabawa i relaks z EUREKO

Witamy serdecznie w Szkole Językowej Eureko i zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty wakacyjnej na lato 

 obecnie zapraszamy na półkolonie dla dzieci  i do skorzystania z bogatej oferty warsztatów dla młodzieży  – LATO W MIEŚCIE _edycja 2023

Nasze wyjazdy wakacyjne i feryjne to niezapomniane wrażenia rekreacyjno – sportowe. Bogata oferta zajęć sprawia, iż każdy wyjazd jest niezapomniany. Bez względu na pogodę uczestnicy nigdy nie nudzą się. Każdy uczestnik na zakończenie turnusu otrzymuje na pamiątkę płytę ze zdjęciami i filmami. Na Facebooku Eureko znajdziecie zawsze świeże relacje – zdjęcia, filmy z naszych kolonii i obozów.

#12 powodów dla których Rodzice nam zaufali:

1.Wszystkie nasze wyjazdy są zgłaszane do Kuratorium Oświaty i mają pozytywną opinię władz oświatowych
2. Obiekty wypoczynkowe są sprawdzane osobiście przez nas - każdy obiekt wypoczynkowy ma aktualną dokumentację uprawniającą do organizacji imprez dla dzieci. Wybieramy tylko najlepsze ośrodki wypoczynkowe.
3. Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni w ramach ubezpieczenia NNW do 10.000 zł. W szczególnych przypadkach ubezpieczenie wzrasta.
4. Eureko zapewnia, iż współpracuje tylko ze sprawdzonymi i wiarygodnymi firmami przewozowymi.
5. Eureko w ramach obozu i kolonii zapewnia opiekę medyczną dla swoich podopiecznych.
6. Kadra i lektorzy zawsze mają odpowiednie kwalifikacje zawodowe i są poddawani szczegółowej weryfikacji przez Eureko. Współpracujemy z doświadczonymi, pełnymi zapału i entuzjazmu wychowawcami.
7. Dobór wiekowy uczestników jest dla nas priorytetem - staramy się, aby w grupach uczestnicy byli dobrani wiekowo, zawsze staramy się uwzględnić prośby Rodziców i ich dzieci dotyczące zakwaterowania w pokojach.
8. Wszystkie informacje, które są nam przekazywane na temat Państwa dzieci są poufne.
9. Nadrzędnym celem Eureko jest zorganizowanie Uczestnikom jak najlepszego i bezpiecznego wypoczynku w odpowiednich warunkach. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa dzieci wróciły wypoczęte i zadowolone z wyjazdu.
10. Do Państwa dyspozycji na czas trwania obozu oddajemy całodobowe telefony kontaktowe do Kierownika wyjazdu, Organizatora i ośrodka.
11.Zwracamy się z prośbą do Rodziców o wypełnienie, podpisanie kart kwalifikacyjnych (kolonijnych) i przekazanie ich do biura szkoły językowej Eureko bezpośrednio lub korespondencyjnie.
12. Czekamy na Państwa opinie na temat wyjazdów, pracy naszej kadry pedagogicznej pod adresem eureko2@op.pl lub na Facebook’u Eureko.

#W naszej ofercie obozy (młodzież wiek od 12 do 17 lat) i kolonie (dzieci wiek od 6 lat do 12 lat)

Obozy i kolonie językowe

WAKACYJNE WARSZTATY JĘZYKOWE LATO W MIEŚCIE oferta skierowana do młodzieży w wieku 13 lat i więcej

PÓŁKOLONIE LETNIE DLA DZIECI 6-12 LAT oferta na lato 2023 lato w mieście

Centrum Kształcenia Eureko

ul. Władysława Jagiełły 10, Kraków
Nowa Huta
filia Eureko os.Dywizjonu 303 blok 20/LU 6, Kraków
Nowa Huta

  • +48 604 108 511
  • eureko2@op.pl

Zadzwoń