Angielski

Eureko

DLA PRZEDSZKOLI

Baw się i ucz angielskiego

"Tell me and I forget, teach me and I remember, involve me and I learn" Benjamin Franklin

Oferta edukacyjna dla przedszkoli
W ramach współpracy oferujemy rzetelne i profesjonalne kursy języka angielskiego dla dzieci już od najmłodszych lat. Nasi lektorzy to w pełni wykwalifikowane osoby które z ogromną pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy z dziećmi.

#JEŚLI TWOJE PRZEDSZKOLE JEST GOTOWE NA:

W ramach współpracy oferujemy rzetelne i profesjonalne kursy języka angielskiego dla dzieci już od najmłodszych lat. Nasi lektorzy to w pełni wykwalifikowane osoby, które z ogromną pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy z najmłodszymi kursantami w Eureko.”

W celu zapoznania się z pełną ofertą edukacyjna dla przedszkoli prosimy o kontakt z biurem szkoły językowej Eureko

Nowoczesność

Zajęcia z języka angielskiego prowadzone nowoczesną i ciekawą metodą.

Efektywność

Wzrost atrakcyjności i efektywności zajęć języka angielskiego.

Rozwijanie oferty

Rozwijanie i wzbogacanie swojej oferty edukacyjnej.

Zwiększenie naboru

Zwiększenie naboru do przedszkola!

Polecane zajęcia

Zajęcia które są polecane i rekomendowane przez innych Dyrektorów Przedszkoli!

To oferta edukacyjna szkoły językowej Eureko jest dla Ciebie !

Cel zajęć języka angielskiego dla przedszkolaków:

Naszym celem jest nauka języka obcego tak, aby dziecko w sposób najbardziej płynny i naturalny nabywało umiejętności mówienia w języku angielskim. Cechą konieczną jest kontynuacja materiału dydaktycznego w kolejnych latach uczenia się języka angielskiego. Centrum Kształcenia Eureko realizuje kompleksowy rozkład materiału języka angielskiego w całym cyklu edukacji przedszkolnej.

Naszym zadaniem jest pobudzenie u dziecka zainteresowania nauką języka angielskiego, uwrażliwienie dziecka na język angielski oraz wykształcenie zachowań sprzyjających w późniejszych etapach edukacyjnych przyswajaniu języka angielskiego. Dla lektorów Eureko dobra zabawa może również oznaczać efektywną naukę ! 🙂 Dzieci wraz z myszką Miki chętnie bawią się i uczą języka angielskiego poprzez ruch, zabawę i muzykę.

Metodyka kursów dla przedszkolaków:

Główną metodą stosowaną przez lektorów Centrum Kształcenia Eureko jest metoda Total Physical Response ( TPR). W metodzie tej uczniowie wykonują polecenia, komendy nauczyciela, które wymagają ruchu. Metoda ta bazuje na sposobie w jaki dzieci przyswajają język ojczysty. Komunikacja między rodzicami a dziećmi łączy aspekty zarówno werbalne, jak i ruchowe. Dziecko ruchem odpowiada na mowę rodziców. Jednym z głównych celów metody TPR było uczynienie procesu uczenia bardziej przyjemnym, a mniej stresującym. Wierzono, że aby osiągnąć ten cel należy odtworzyć sposób w jaki dzieci uczą się języka ojczystego. Lektorzy wprowadzają dzieci w świat nowego języka z zachowaniem zasady Total Immersion. Dlatego też zajęcia przez nas oferowane są prowadzone tylko w języku angielskim. Poziom zaawansowania języka jest dostosowany do rozwoju i wieku dzieci. Zróżnicowanie językowe w realizacji programu oraz wdrażania Social Language i School Language to cecha charakterystyczna a zarazem mocna strona zajęć językowych lektorów szkoły językowej Eureko. Zajęcia prowadzą tylko wykwalifikowani lektorzy.

NAUKA MOŻE BYĆ PRZYJEMNOŚCIĄ I PRZYGODĄ

Nietypowe lekcje języka angielskiego, melodyjne piosenki, krótkie opowiadania, podróże z bohaterami bajek, dużo aktywności ruchowej i plastycznej-  a wszystko po to, by nauka angielskiego była przyjemnością dla wszystkich.
Zajęcia prowadzi zawsze zabawna i uśmiechnięta myszka Miki, która bawi się i śpiewa z dziećmi, opowiada i uczy języka angielskiego.

NOWOCZESNOŚĆ W PROWADZENIU ZAJĘĆ

Lektorzy poprzez właściwy dobór słów, piosenek, gestów i mimiki wprowadzają dzieci w świat magii i dobrej zabawy z językiem angielskim. Zajęcia prowadzone metodą TPR są motywujące, dostosowane do wieku dziecka i angażują wszystkie zmysły dziecka. Zachowanie ciągłości i ewaluacja zajęć jest bardzo istotnym elementem procesu nauczania. Zajęcia prowadzone przez lektorów EUREKO są dostosowane zarówno do wieku dziecka jak i jego rozwoju emocjonalnego. Kolejne poziomy nauczania w sposób naturalny i konsekwentny rozszerzają i utrwalają umiejętności językowe. Dzieci Twojego przedszkola będą uczestniczyć w kompletnym kursie języka angielskiego realizowanym w kolejnych latach ich pobytu w przedszkolu.

BEZ NUDY I POWTARZANIA

Efekty zajęć są bardzo szybko widoczne. Z ogromna przyjemnością zapraszamy Rodziców dzieci na lekcje otwarte, podczas których lektor wraz z dziećmi prezentują zdobyte umiejętności. Radosne buzie dzieci i błysk dumny w oczach Rodziców są bezcenne i dają nam, lektorom szkoły językowej Eureko, ogromną radość i motywację do dalszego rozwoju zawodowego.

Centrum Kształcenia Eureko

ul. Władysława Jagiełły 10, 31-711 Kraków
Nowa Huta

  • +48 604 108 511
  • eureko2@op.pl

Zadzwoń