19+

Eureko

KONWERSACJE DLA DOROSŁYCH

Konwersacje 19+

Kameralność, indywidualne podejście do każdego słuchacza i skuteczność to atuty kursów językowych w Eureko

Zasady organizacji

1. Dla kogo?

Konwersacje to zajęcia dedykowane szczególnie osobom które chcą wzmocnić, podszkolić swoje sprawności konwersacyjne w obszarze j. angielskiego.

2. Proponowany poziom

Generalnie konwersacje proponujemy od poziomu B1. Istnieje możliwość doboru godziny, grupy dogodnej dla kursanta. Regulamin kursów i zasady organizacyjne są przedstawiane każdemu słuchaczowi przed rozpoczęciem kursu.

3. Warunki

Zajęcia konwersacyjne prowadzone są w komfortowych warunkach i kameralnych grupach 4, 5, 6 osobowych. W ofercie także zajęcia indywidualne w terminie dogodnym dla kursanta.

4. Kursy

Standardowe kursy w grupach 4-8 osób odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut lub raz w tygodniu 120 minut/ 2 godziny zegarowe/. Zajęcia wieczorami po godzinie 19.00.

Metodyka

Program realizujemy przy wykorzystaniu METODY KOMUNIKATYWNEJ połączonej z nowoczesnymi technologiami BLENDED LEARNING. Zajęcia językowe są prowadzone z naciskiem na mówienie i rozumienie ze słuchu, a jako zadanie domowe czytanie.
Zajęcia w Eureko są prowadzone w języku angielskim wg zasady Total Immersion na każdym poziomie zaawansowania. Program wykorzystuje tylko najnowsze podręczniki wydawnictw brytyjskich , filmy na DVD, oprogramowania na komputery.
Posiadamy własną salą multimedialną z tablicą interaktywną, różnorodnymi materiałami multimedialnymi do każdego kursu językowego, laptopami do użytku dla każdego kursanta. Zajęcia są wzbogacone a ćwiczenia leksykalne, odsłuchowe na laptopach.
Podręczniki kursowe są wzbogacane o wersje cyfrowe, dodatkowe bezpłatne materiały które rozszerzają lub powtarzają materiał kursowy.
Pracujemy na aktualnych tekstach źródłowych, starając się odnieść daną sytuację / tematykę zajęć/ do realiów świata rzeczywistego aż w trakcie dyskusji poruszamy aktualne tematy, omawiamy bieżące wydarzenia z kultury, mediów itp. Na życzenie kursanta zawężamy obszar tematyczny do jego zainteresowań.
Materiał jest utrwalany poprzez okresowe testy i egzaminy sprawdzające oraz na bezpłatnych KONSULTACJACH.

Centrum Kształcenia Eureko

ul. Władysława Jagiełły 10, 31-711 Kraków
Nowa Huta

  • +48 604 108 511
  • eureko2@op.pl

Zadzwoń