Bony szkoleniowe

Eureko

Kursy dofinansowane w ramach EFS

Angielski w ramach projektu "KIERUNEK KARIERA"

EUREKO zaprasza na dofinansowane z funduszu UE kursy językowe w ramach projektu Kierunek Kariera. Każdy z uczestników projektu Kierunek Kariera może starać się o dofinansowanie w wysokości do 87%, na wybrane kursy językowe. Dostępna pula do wykorzystania to 180 bonów szkoleniowych o łącznej wartości 2700 zł, z czego wkład własny każdego uczestnika to tylko 13%. U nas ukończysz kurs wraz z certyfikowanym egzaminem zewnętrznym PTE PEARSON.

Az online kaszinó játékosai szeretnek új nyelveket tanulni. Egy nemrégiben készült tanulmány kimutatta, hogy az online kaszinójátékosok közel fele érdeklődik egy új nyelv tanulása iránt. Ez valószínűleg annak a ténynek köszönhető, hogy olyan sok lehetőség kínálkozik arra, hogy más nyelvek tanulásával fejlessze pókerkészségeit. Ezen túlmenően az idegen nyelv tanulása szórakoztató is lehet, és elősegítheti a más kultúrák iránti megértés és empátia kialakulását. Az olyan online kaszinók, mint a wazamba casino, a játékok változatos választékát kínálják különböző nyelveken, így a játékosok könnyen megtalálhatják a tanulási stílusuknak megfelelőt. Akár egy új nyelven szeretné elolvasni a bónuszajánlatokat és a kaszinó chateket, akár egy másik nyelven szeretne beszélni, az online kaszinóknak megvan, amire szüksége van. A játékosok profitálhatnak ebből azáltal, hogy növelik esélyüket arra, hogy pénzt nyerjenek az online kaszinókban. Ezenkívül az új nyelvek tanulása szórakoztató lehet, és hozzájárulhat a kulturális megbecsülés javításához.

#KTO JEST ADRESATEM ?

O dofinansowanie do bonów szkoleniowych może starać się osoba pracująca lub prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, nie zatrudniająca pracowników na terenie województwa małopolskiego, która:

Pracownicy kasyna uczestniczą w finansowanych kursach języka angielskiego, aby poprawić swoje umiejętności obsługi klienta. Kursy pomagają pracownikom poznać różne kultury i dowiedzieć się, jak skutecznie komunikować się z klientami. Kursy uczą ich również jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Poprzez zwiększenie wiedzy pracowników na temat obsługi klienta, najlepsze kasyna w polscemoże zapewnić lepsze doświadczenia dla swoich klientów. Kursy zostały opracowane w ścisłej współpracy z kierownictwem kasyna, które uważa, że jest to niezbędny krok w utrzymaniu wysokiego standardu obsługi klienta. Kursy są dostępne bez żadnych kosztów dla personelu i obejmują takie tematy jak gramatyka, słownictwo, wymowa i podstawowe rozmowy. Przy rosnącej liczbie zagranicznych klientów, nauka języka może być niezbędna do osiągnięcia sukcesu w branży. Wiele kasyn oferuje teraz finansowane kursy języka angielskiego jako zachętę dla swoich pracowników, mając nadzieję, że pomoże to poprawić obsługę klienta i komunikację.

  • ma ukończone 25 lat i wykształcenie nie wyższe od maturalnego oraz mieszka, uczy się* lub pracuje** w Małopolsce
  • ma powyżej 50 lat i dowolne wykształcenie oraz mieszka, uczy się* lub pracuje** w Małopolsce
Co dwa miesiące organizowany jest nabór w ramach rekrutacji zamkniętej dla osób w wieku 18 – 25, które pracują lub prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, ich wykształcenie nie jest wyższe niż maturalne i są związane z Małopolską (uczą się, pracują lub mieszkają).

*osoba ucząca się jest to osoba posiadająca status ucznia, słuchacza szkoły lub studenta
**osobą pracującą jest osoba zatrudniona na umowę o pracę, a także na umowę zlecenie lub umowę o dzieło. Do osób pracujących nie zalicza się osób przebywających na urlopie wychowawczym

JAK MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z DOFINANSOWANIA PROJEKTU KIERUNEK KARIERA?#

1.

PRZYSTĄP DO BILANSU KARIERY
Spotkaj się z doradcą i odkryj swoje kompetencje i mocne strony. Doradca podczas spotkania pomoże Ci przygotować portfolio i wskaże kierunek Twojej ścieżki rozwojowej. Zapisz się on-line na Bilans Kariery.

2.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BUR
Baza Usług Rozwojowych to narzędzie, w którym zapiszesz się na nasze szkolenie językowe zakończone certyfikowanym egzaminem.

3.

ZAMÓW BONY SZKOLENIOWE
To bardzo proste – wystarczy wypełnić formularz on-line na stronie www.kierunek.pociagdokariery.pl aby zamówić bony szkoleniowe potrzebne do zrealizowania naszego szkolenia językowego.

4.

PODPISZ UMOWĘ
WUP skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie, aby umówić się na podpisanie umowy.

5.

WPŁAĆ WKŁAD WŁASNY
Masz na to całe 14 dni i pamiętaj, że Twój koszt to tylko 13% wartości szkolenia językowego!

6.

WYBIERZ KURS JĘZYKOWY
Zaloguj się do BUR i wybierz szkolenie językowe dostępne w Centrum Kształcenia Eureko. Tak oto rozpoczynamy kurs językowy w naszej szkole językowej Eureko.

Chcesz dołączyć do projektu „Kierunek Kariera”? Zgłoś się do WUP w Krakowie
https://kierunek.pociagdokariery.pl/
Przeglądaj na bieżąco nasze oferty znajdujące się w Bazie Usług Rozwojowych i zapisz się na kurs odpowiedni dla siebie: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/

#PRZYDATNE LINKI

Usługi Bilansu Kariery w Krakowie świadczy:

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie
e-mail: centrum.krakow@wup-krakow.pl
tel.: 12 424 07 38

Biuro Projektu Kierunek Kariera

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
pl. Na stawach 1
30-107 Kraków
e-mail:kariera@wup-krakow.pl
tel. 12 619 84 59

https://kierunek.pociagdokariery.pl/

Centrum Kształcenia Eureko

ul. Władysława Jagiełły 10, 31-711 Kraków
Nowa Huta

  • +48 604 108 511
  • eureko2@op.pl

Zadzwoń