18 luty sobota w EUREKO WARSZTATY JĘZYKOWE DLA DZIECI Maths & games, UCZNIOWIE klAS 4-7 Szkoły Podstawowej

18 LUTEGO SOBOTA rano lektorzy szkoły językowej Eureko zapraszają dzieci na dodatkowe warsztaty językowe w ramach kursów językowych 🙂 To już druga edycja! Pierwsza odbyła się jesienią 🙂 Zajęcia dla naszych Kursantów są w cenie kursu językowego 🙂

Tematyka: :)Maths &Games :)- kreatywne i twórcze zajęcia językowe🙂 🙂

Pierwsze warsztaty miały miejsce w semestrze zimowych i cieszyły się dużym zainteresowaniem- było filmowo 🙂 gwiazdorsko :). Poranne zajęcia sobotnie są adresowane do tych dzieci, które chciałyby w sposób bezstresowy, twórczy 🙂 i kreatywny:) pobawić się i nauczyć czegoś ciekawego.

Uwaga! Na te zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy u lektora grupy. Prosimy o zgłoszenia mailowe do lektorów grup językowych.

Zapraszamy na sobotnie darmowe zajęcia.

About the author: Eureko