Podając swój adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie od Centrum Kształcenia Eureko informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na wskazany przez Ciebie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Oferta edukacyjna dla przedszkoli

 

BAW SIĘ I UCZ ANGIELSKIEGO

Jeżeli Twoje przedszkole jest gotowe na:

  •  zajęcia z języka angielskiego prowadzone nowoczesną i ciekawą metodą
  • wzrost atrakcyjności  i efektywności zajęć języka angielskiego
  • rozwijanie i wzbogacanie swojej oferty edukacyjnej
  • zwiększenie naboru do  przedszkola!
  • zajęcia które są polecane i rekomendowane przez innych Dyrektorów Przedszkoli!

To oferta edukacyjna szkoły językowej Eureko jest dla Ciebie !

W ramach współpracy oferujemy rzetelne i profesjonalne kursy języka angielskiego dla dzieci już od najmłodszych lat. Nasi lektorzy to w pełni wykwalifikowane osoby które z ogromną pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy z najmłodszymi kursantami w Eureko.

Cel  zajęć języka angielskiego dla przedszkolaków

Naszym celem jest nauka języka obcego tak, aby dziecko w sposób najbardziej płynny i naturalny nabywało umiejętności mówienia w języku angielskim. Cechą  konieczną jest kontynuacja materiału dydaktycznego w kolejnych latach uczenia się języka angielskiego. Centrum Kształcenia Eureko realizuje kompleksowy rozkład materiału języka  angielskiego w całym cyklu edukacji przedszkolnej.

Naszym   zadaniem jest pobudzenie u dziecka  zainteresowania  nauką języka angielskiego, uwrażliwienie dziecka na język angielski oraz wykształcenie zachowań sprzyjających w późniejszych etapach edukacyjnych przyswajaniu języka angielskiego. Dla lektorów Eureko dobra zabawa może również oznaczać efektywną naukę ! :) Dzieci wraz z myszką Miki chętnie bawią się i uczą języka angielskiego poprzez ruch, zabawę i muzykę.

Metodyka kursów dla przedszkolaków

Involve me and I learn……” to hasło stało się mottem przewodnim zajęć języka angielskiego adresowanych do najmłodszych szkrabów.

Główną metodą stosowaną przez lektorów Centrum Kształcenia Eureko jest metoda  Total Physical Response ( TPR).

 W metodzie tej uczniowie wykonują polecenia, komendy nauczyciela, które wymagają ruchu.
Metoda ta bazuje na sposobie w jaki dzieci przyswajają język ojczysty. Komunikacja między rodzicami a dziećmi łączy aspekty zarówno werbalne, jak i ruchowe. Dziecko ruchem odpowiada na mowę rodziców. Jednym z głównych celów metody TPR było uczynienie procesu uczenia bardziej przyjemnym, a mniej stresującym. Wierzono, że aby osiągnąć ten cel należy odtworzyć sposób w jaki dzieci uczą się języka ojczystego. Lektorzy wprowadzają dzieci w świat nowego języka z zachowaniem zasady Total Immersion. Dlatego też zajęcia przez nas oferowane są prowadzone tylko w języku angielskim. Poziom zaawansowania języka jest dostosowany do rozwoju i wieku dzieci. Zróżnicowanie językowe  w realizacji programu oraz wdrażania Social Language i School Language to cecha charakterystyczna a zarazem mocna strona zajęć językowych lektorów szkoły językowej Eureko. Zajęcia prowadzą tylko wykwalifikowani lektorzy.

NAUKA MOŻE BYĆ PRZYJEMNOŚCIĄ I WIELKĄ PRZYGODĄ

Nietypowe lekcje języka angielskiego, melodyjne piosenki, krótkie opowiadania, podróże z bohaterami bajek,   dużo aktywności ruchowej i plastycznej-  a wszystko po to, by nauka angielskiego była przyjemnością dla wszystkich.

Zajęcia prowadzi zawsze zabawna i uśmiechnięta myszka Miki, która bawi się i śpiewa z dziećmi, opowiada i uczy języka angielskiego.

NOWOCZESNOŚĆ W PROWADZENIU ZAJĘĆ JĘZYKOWYCH  EUREKO

Lektorzy poprzez właściwy dobór słów, piosenek,  gestów  i mimiki wprowadzają dzieci w świat magii i dobrej zabawy z językiem angielskim. Zajęcia prowadzone metodą  TPR są motywujące, dostosowane do wieku dziecka i angażują wszystkie zmysły dziecka.

Zachowanie ciągłości i ewaluacja zajęć jest bardzo istotnym elementem procesu nauczania. Zajęcia prowadzone przez lektorów EUREKO  są dostosowane zarówno do wieku dziecka jak i jego rozwoju emocjonalnego.  Kolejne poziomy nauczania w sposób naturalny i konsekwentny rozszerzają i utrwalają umiejętności językowe. Dzieci Twojego przedszkola będą uczestniczyć w kompletnym kursie języka angielskiego realizowanym w kolejnych latach ich pobytu w przedszkolu.

Bez nudy, bez powtarzania w kółko tych samych zagadnień.

Efekty zajęć są bardzo szybko widoczne. Z ogromna przyjemnością zapraszamy Rodziców dzieci na lekcje otwarte, podczas których lektor wraz z dziećmi prezentują zdobyte umiejętności. Radosne buzie dzieci i błysk dumny w oczach Rodziców są bezcenne i dają nam, lektorom szkoły językowej Eureko, ogromną radość i motywację do dalszego rozwoju zawodowego.

Powyżej: Lektorzy Eureko w akcji 

Eureko nawet Mikołaj jest prawdziwy 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji – zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty.

tel. 604-108-511

Referencje Dyrektorów Przedszkoli z którymi współpracujemy na życzenie

© 2014 EUREKO.EDU.PL      Wszystkie prawa zastrzeżone      Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.   |   Polityka cookies