Marcus Murphy Jersey 
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/inspe/public_html/eureko/index.php:1) in /home/inspe/public_html/eureko/framework/callisto.php on line 344

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/inspe/public_html/eureko/index.php:1) in /home/inspe/public_html/eureko/framework/callisto.php on line 345

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/inspe/public_html/eureko/index.php:1) in /home/inspe/public_html/eureko/framework/callisto.php on line 346

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/inspe/public_html/eureko/index.php:1) in /home/inspe/public_html/eureko/framework/callisto.php on line 418

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/inspe/public_html/eureko/index.php:1) in /home/inspe/public_html/eureko/framework/callisto.php on line 425

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/inspe/public_html/eureko/index.php:1) in /home/inspe/public_html/eureko/framework/callisto.php on line 157
EUREKO Szkoła Językowa Angielski Kraków - Kurs angielskiego





Podając swój adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie od Centrum Kształcenia Eureko informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na wskazany przez Ciebie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Obozy i kolonie dla dzieci

WSPÓLNA PRZYGODA, ZABAWA, RELAKS Z EUREKO!

Witamy serdecznie w Szkole Językowej Eureko i zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty wakacyjnej na lato oraz na zimę.

Nasze wyjazdy wakacyjne i feryjne to niezapomniane wrażenia rekreacyjno - sportowe. Bogata oferta zajęć sprawia, iż każdy wyjazd jest niezapomniany. Bez względu na pogodę uczestnicy nigdy nie nudzą się. Każdy uczestnik na zakończenie turnusu otrzymuje na pamiątkę płytę ze zdjęciami i filmami. Na Facebooku Eureko znajdziecie zawsze świeże relacje - zdjęcia, filmy z naszych kolonii i obozów.

12 powodów dla których Rodzice nam zaufali:

 1. Wszystkie nasze wyjazdy są zgłaszane do Kuratorium Oświaty i mają pozytywną opinię władz oświatowych.

 2. Obiekty wypoczynkowe są sprawdzane osobiście przez nas - każdy obiekt wypoczynkowy ma aktualną dokumentację uprawniającą do organizacji imprez dla dzieci. Wybieramy tylko najlepsze ośrodki wypoczynkowe.

 3. Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni w ramach ubezpieczenia NNW do 10.000 zł. W szczególnych przypadkach ubezpieczenie wzrasta.

 4. Eureko zapewnia, iż współpracuje tylko ze sprawdzonymi i wiarygodnymi firmami przewozowymi.

 5. Eureko w ramach obozu i kolonii zapewnia opiekę medyczną dla swoich podopiecznych.

 6. Kadra i lektorzy zawsze mają odpowiednie kwalifikacje zawodowe i są poddawani szczegółowej weryfikacji przez Eureko – współpracujemy z doświadczonymi, pełnymi zapału i entuzjazmu wychowawcami.

 7. Dobór wiekowy uczestników jest dla nas priorytetem - staramy się, aby w grupach uczestnicy byli dobrani wiekowo, zawsze staramy się uwzględniać prośby Rodziców i ich dzieci dotyczące zakwaterowania w pokojach.

 8. Wszystkie informacje, które są nam przekazywane na temat Państwa dzieci są poufne.

 9. Nadrzędnym celem Eureko jest zorganizowanie Uczestnikom jak najlepszego i bezpiecznego wypoczynku w odpowiednich warunkach. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa dzieci wróciły wypoczęte i zadowolone z wyjazdu.

 10. Do Państwa dyspozycji na czas trwania obozu oddajemy całodobowe telefony kontaktowe do Kierownika wyjazdu, Organizatora i ośrodka.

 11. Zwracamy się z prośbą do Rodziców o wypełnienie, podpisanie kart kwalifikacyjnych (kolonijnych) i przekazanie ich do biura szkoły językowej Eureko bezpośrednio lub korespondencyjnie.

 12. Czekamy na Państwa opinie na temat wyjazdów, pracy naszej kadry pedagogicznej pod adresem [javascript protected email address] lub na Facebook’u Eureko.

W naszej ofercie obozy (młodzież wiek od 12 do 17 lat) i kolonie (dzieci wiek od 6 lat do 12lat):

 • obozy i kolonie językowe

 • obozy i kolonie sportowo-językowe

 • obozy i kolonie sportowe ( żeglarskie, tenisowe i inne)

W ramach obozu i kolonii każdy uczestnik otrzymuje gratis płytę z pamiątkowymi zdjęciami i filmami.

Zapraszamy do zapoznania się z akualnymi ofertami kolonii i obozów:

 1. Oferta kolonii z Sherlockiem Holmesem 2015 Pobierz
 2. Oferta obozu FUN4U 2015 Pobierz

© 2014 EUREKO.EDU.PL      Wszystkie prawa zastrzeżone      Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.   |   Polityka cookies