Podając swój adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie od Centrum Kształcenia Eureko informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na wskazany przez Ciebie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Procedura reklamacji procesu przebiegu kursu językowego organizowanego przez Centrum Kształcenia Eureko.

  1. Kursant ma prawo do złożenia  pisemnej reklamacji w trakcie trwania kursu językowego, która zostanie rozpatrzona pisemnie w ciągu siedmiu dni roboczych od dnia wpłynięcia reklamacji.
  2. Kursant ma prawo do złożenia reklamacji po zakończeniu kursu / po egzaminie końcowym/ w ciągu trzech dni od daty zakończenia kursu językowego, którego był uczestnikiem. Reklamacja ta zostanie rozpatrzona pisemnie w ciągu siedmiu dni roboczych od dnia wpłynięcia reklamacji.
  3. Kursant ma prawo wglądu w regulamin szkoły językowej Eureko , który jest dostępny w biurze Centrum Kształcenia Eureko oraz na stronie www.eureko.edu.pl.

© 2014 EUREKO.EDU.PL      Wszystkie prawa zastrzeżone      Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.   |   Polityka cookies