Podając swój adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie od Centrum Kształcenia Eureko informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na wskazany przez Ciebie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Zespół lektorów szkoły jezykowej  Eureko to nasz atut. W naszej szkole pracują tylko osoby w pełni wykwalifikowane, z doświadczeniem zawodowym oraz pasją nauczania.

Wysoka kultura osobita, profesjonalizm i rzetelność w prowadzeniu każdego kursu językowego to cechy kadry Eureko.

Wszyscy lektorzy Eureko zarówno lektorzy polscy jak też lektorzy native speakers, oprócz doskonałej znajomości języka, posiadają wysokie kwalifikacje metodyczne.

Oprócz dyplomów BA i MA, lektorzy native speakers posiadają obowiązkowe certyfikaty TEFL.

Lektorzy polscy tzw.non-native speakers mają dyplomy ukończenia filologii danego języka stopnia licencjat lub magister.


Lektorzy szkoły jezykowej Eureko cały czas pogłębiają swoją wiedzę w zakresie metodyki nauczania języka oraz nowości i trendów w nauczaniu języków obcych.

................................................................................................................................................................................................

© 2014 EUREKO.EDU.PL      Wszystkie prawa zastrzeżone      Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.   |   Polityka cookies