Podając swój adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie od Centrum Kształcenia Eureko informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na wskazany przez Ciebie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Kursy maturalne

Szkoła Eureko jest organizatorem profesjonalnych kursów maturalnych. Kursy maturalne mają na celu przygotować maturzystę do

Wysoka zdawalność naszych maturzystów to najlepszy dowód na to, że uczymy najlepiej!!

ORGANIZACJA KURSU MATURALNEGO:

  1. Kurs prowadzą wykwalifikowani, doświadczenie lektorzy.
  2. W ramach kursu przeprowadzamy bezpłatne 2 próbne egzaminy maturalne.
  3. W czasie kursu maturzysta poznaje wszystkie typy zadań matury pisemnej i ustnej – ćwiczy razem z lektorem zadania, sposób ich rozwiązania.
  4. W ramach kursu maturalnego kursanci korzystają z dodatkowych bezpłatnych konsultacji tzw. Tutorials z lektorem.
  5. W ramach kursu wszystkie dodatkowe materiały dydaktyczne są gratisowe.
  6. Kurs maturalny jest wzbogacony o zajęcia multimedialne - oferujemy ćwiczenia leksykalne, odsłuchowe. Każdy kursant pracuje przy jednym laptopie.
  7. Cały kurs prowadzony w kameralnych grupach 4-9 osób!!
  8. Uwaga! Corocznie w ferie zimowe zapraszamy naszych kursantów na dodatkowe bezpłatne warsztaty maturalne. W trakcie warsztatów zajęcia z egzaminatorami maturalnymi, dodatkowe arkusze maturalne, dodatkowe zadania.

© 2014 EUREKO.EDU.PL      Wszystkie prawa zastrzeżone      Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.   |   Polityka cookies