Podając swój adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie od Centrum Kształcenia Eureko informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na wskazany przez Ciebie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Kursy dla dorosłych

ZASADY ORGANIZACYJNE

Kursy standardowe metodą komunikacyjną dla dorosłych odbywają się 2 razy tygodniowo po 60 minut w poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki wieczorem lub blokiem 2 godziny raz w tygodniu. Wykwalifikowani lektorzy prowadzą kursy z wykorzystanie nowoczesnej tablicy interaktywnej i oprogramowań Active Teach.

Zajęcia prowadzone są w komfortowych warunkach i kameralnych grupach 4-9 osobowych na poziomach zaawansowania od A1-C1.

O miejscu w danej grupie decyduje kolejność wpłat.

METODYKA NAUCZANIA

Program realizowany jest metodą komunikatywną z połączeniem nowoczesnych technologii z naciskiem na zajęciach na mówienie, słuchanie i rozumienie.

Zajęcia w Eureko prowadzone są w całości w języku angielskim i prowadzą je w każdej grupie doświadczeni polscy filolodzy angliści na zmianę z lektorami native speakers.

Program realizowany jest w oparciu o najnowsze materiały dydaktyczne z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, takich jak tablica interaktywna, laptopy, kasety CD i DVD i innych materiałów uzupełniających. W szkole korzystamy z nowoczesnych podręczników kursowych takich wydawnictw jak Oxford University Press, Pearson, Macmillan i Cambridge University Press. Podręczniki uzupełniane są dodatkowymi materiałami gratis, które stanowią rozszerzenie materiału, powtórzenie lub wprowadzenie nowego słownictwa i struktur leksykalnych.

Materiał jest utrwalany poprzez okresowe testy i quizy sprawdzające oraz na bezpłatnych konsultacjach.

© 2014 EUREKO.EDU.PL      Wszystkie prawa zastrzeżone      Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.   |   Polityka cookies