Podając swój adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie od Centrum Kształcenia Eureko informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na wskazany przez Ciebie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

KONWERSACJE DLA DOROSŁYCH 19+ W EUREKO

„Kameralność, indywidualne podejście do każdego słuchacza i skuteczność to atuty kursów językowych w Eureko”

ZASADY ORGANIZACYJNE

Konwersacje to zajęcia dedykowane szczególnie osobom które chcą wzmocnić, podszkolić swoje sprawności konwersacyjne w obszarze j. angielskiego.

Generalnie konwersacje proponujemy od poziomu B1. Istnieje możliwość doboru godziny, grupy dogodnej dla kursanta. Regulamin kursów i zasady organizacyjne są przedstawiane każdemu słuchaczowi przed rozpoczęciem kursu.

Zajęcia konwersacyjne prowadzone są w komfortowych warunkach i kameralnych grupach 4, 5, 6 osobowych. W ofercie także zajęcia indywidualne w terminie dogodnym dla kursanta.

Standardowe kursy w grupach 4-8 osób odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut lub raz w tygodniu 120 minut/ 2 godziny zegarowe/. Zajęcia wieczorami po godzinie 19.00.

METODYKA

Program realizujemy przy wykorzystaniu METODY KOMUNIKATYWNEJ połączonej z nowoczesnymi technologiami BLENDED LEARNING. Zajęcia językowe są prowadzone z naciskiem na mówienie i rozumienie ze słuchu, a jako zadanie domowe czytanie.

Zajęcia w Eureko są prowadzone w języku angielskim wg zasady Total Immersion na każdym poziomie zaawansowania. Program wykorzystuje tylko najnowsze podręczniki wydawnictw brytyjskich , filmy na DVD, oprogramowania na komputery.

Posiadamy własną salę multimedialną z tablicą interaktywną, różnorodnymi materiałami multimedialnymi do każdego kursu językowego, laptopami do użytku dla każdego kursanta. Zajęcia są wzbogacone a ćwiczenia leksykalne, odsłuchowe na laptopach.

Podręczniki kursowe są wzbogacane o wersje cyfrowe, dodatkowe bezpłatne materiały które rozszerzają lub powtarzają materiał kursowy.

Pracujemy na aktualnych tekstach źródłowych, starając się odnieść daną sytuację / tematykę zajęć/ do realiów świata rzeczywistego – w trakcie dyskusji poruszamy aktualne tematy, omawiamy bieżące wydarzenia z kultury, mediów itp. Na życzenie kursanta zawężamy obszar tematyczny do jego zainteresowań.

Materiał jest utrwalany poprzez okresowe testy i egzaminy sprawdzające oraz na bezpłatnych KONSULTACJACH.

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego nasz lektor pozna Państwa oczekiwania i zaproponuje najwłaściwsze zajęcia dla Państwa.
Telefon kontaktowy +48 604 108 511

© 2014 EUREKO.EDU.PL      Wszystkie prawa zastrzeżone      Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.   |   Polityka cookies