Podając swój adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie od Centrum Kształcenia Eureko informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na wskazany przez Ciebie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

KONWERSACJE DLA DOJRZAŁYCH 50+

DO KOGO JEST SKIEROWANA NASZA OFERTA?

Zajęcia są adresowane do wszystkich dorosłych W WIEKU 50+ pragnących porozumiewać się angielskim w podstawowych sytuacjach życiowych. Zajęcia prowadzone są zarówno dla osób zupełnie początkujących, jak i dla osób pragnących przypomnieć sobie język po wielu lat przerwy.

W programie jest praktyczny język angielski uczony metodą komunikatywną. W sposób przyjazny i ciekawy lektorzy uczą porozumieć się w języku angielskim.

Celem zajęć językowych dla dojrzałych osób jest przełamanie stereotypów światopoglądowych oraz barier w używaniu języka obcego.

Zajęcia prowadzone przez polskich lektorów i native speakerów od poziomu początkującego A1 do B2.

DLACZEGO WARTO ZACZĄĆ NAUKĘ W EUREKO?

Korzyści ze znajomości języka angielskiego są wszechstronne w obecnej rzeczywistości.

Znajomość podstaw pozwala nam czuć się komfortowo w trakcie wakacji, podróży, wyjazdów służbowych. Osobom posługującym się językiem angielskim łatwiej również zawierać ciekawe znajomości, zdobyć lepszą pracę, czytać w języku angielskim i rozumieć filmy.

Uczestnictwo w kursie językowym również atrakcyjny sposób na spędzenie wolnego czasu w przyjemnym towarzystwie. Podczas trwania kursów często zawierają się nowe znajomości i kontakty.

Poziomy i materiały dydaktyczne są profesjonalne w szkole językowe Eureko.

Zajęcia są opracowane tylko przez wykwalifikowanych lektorów szkoły językowej Eureko.

W przypadku grup wyższych niż poziom A1 proponujemy bezpłatny test placement oraz krótką rozmowę w j. angielskim z lektorem. Podczas takiego spotkania postaramy się poznać Państwa potrzeby i zaproponować jak najwłaściwszą grupę językową. Każdy kursant naszej szkoły może liczyć na rzetelne kompleksowe wsparcie w procesie uczenia się języka obcego.

W ofercie zajęcia języka angielski oraz język niemiecki.

Kameralne grupy 4-8 osób.

Możliwość zajęć indywidualnych także w godzinach do południa.

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe.

Czekamy na kontakt, zadzwoń już dziś telefon 604-108-511.

© 2014 EUREKO.EDU.PL      Wszystkie prawa zastrzeżone      Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.   |   Polityka cookies