Podając swój adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie od Centrum Kształcenia Eureko informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na wskazany przez Ciebie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Dlaczego w Eureko?

Naturalnie każdy z nas uczy się mowy od swojej mamy. Tak poznajemy język ojczysty.
Wszyscy uczą się bądź uczyli się języka angielskiego. Język angielski to najczęściej wybierany język na kursach w Polsce.

Niestety niewielu z nas potrafi płynnie posługiwać się tym językiem, często mając blokadę komunikacyjną. W Eureko zmieniamy podejście do nauki i samego procesu nauczania języków obcych. Oswajamy z językiem, pokazujmy że komunikowanie się z drugim człowiekiem może być przyjemne i przynosić radość. Nasi nauczyciele używają tylko języka angielskiego lub niemieckiego podczas zajęć. Kładą duży nacisk na mówienie. Metoda komunikatywna jest podstawą prowadzenia zajęć w Eureko. Oczywiście nie da się mówić poprawnie bez schematu gramatyki dlatego nauczyciele tłumaczą ją na zajęciach skupiając się przede wszystkim na zastosowaniu nowych konstrukcji gramatycznych w praktyce. Do domu zadawane są ćwiczenia by uczeń utrwalił materiał. Zadania domowe lektorzy zadają na weekendy. W Eureko mamy systematyczny monitoring postępów w nauce. Kursanci piszą testy, te tradycyjne ale również w formie elektronicznej. Sprawdzamy progres umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. Dwa razy do roku przeprowadzane są testy -semestralny i roczny sprawdzające postępy ucznia (ale i nauczyciela).


Argumenty, które przemawiają za Eureko:

Staż

Istniejemy od 10 lat. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam prowadzić kursy na najwyższym poziomie.

Dobra opinia

Większość naszych słuchaczy wie o nas od znajomych, trafili do nas przez rekomendację. Jesteśmy polecani i rekomendowani przez Dyrekcję przedszkoli, w których prowadzimy zajęcia językowe.

Nauczyciele

Nasza siła to profesjonalna kadra lektorska.
Wszyscy nasi lektorzy posiadają kwalifikacje do nauki języka angielskiego i niemieckiego jako obcego i co najmniej dwuletnie doświadczenie. Lektorzy Eureko są systematycznie poddawani merytorycznej ocenie podczas hospitacji ich zajęć.

Egzaminy

Od roku 2007 roku z sukcesem przygotowujemy słuchaczy zdających egzaminy maturalne, gimnazjalne. Dlaczego jest to dla nas tak istotne? Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów jak i z faktu, że tak wielu ludzi zaufało naszemu profesjonalizmowi w nauczaniu języka angielskiego. Z sukcesem przeprowadzamy próbne pisemne egzaminy maturalne, gimnazjalne a od roku test po 6 klasie. Próbne egzaminy, testy są bezpłatne w ramach kursów Eureko.

Dodatkowe konsultacje

Każdy kursant ma prawo do bezpłatnych konsultacji ze swoim lektorem. Stosujemy indywidualne podejście do każdego naszego kursanta. Konsultacje można odbyć tradycyjnie podczas spotkania oraz drogą mailową.

Płatności

Dogodny system płatności:

  • możliwość rat, indywidualne raty na życzenie klienta
  • zniżki rodzinne do 10%

Nie uznajemy żadnych opłat wpisowych. Jeżeli słuchacz dołącza do kursu, stosujemy system rabatów nawet do 80 %. Kursant płaci tylko za te zajęcia, z których korzysta.

© 2014 EUREKO.EDU.PL      Wszystkie prawa zastrzeżone      Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.   |   Polityka cookies